Nieuws

|
Blijf op de hoogte van wat IFMSA-NL doet op lokaal, nationaal en internationaal niveau.

Nacht van de Vluchteling

Volg onze vrijwilligers terwijl ze de nacht van de vluchteling lopen!

Met meer dan 75 van onze vrijwilligers, loopt IFMSA-NL in het holst van de nacht mee met de Nacht van de Vluchteling, een 40 km lange sponsorloop. Al het opgehaalde geld gaat naar noodhulp voor vluchtelingen.

De bijna 65 miljoen vluchtelingen wereldwijd hebben een dringende behoefte aan schoon drinkwater, voedsel, onderdak en medische hulp. IFMSA-NL staat voor een wereld waarin alle mensen, dus ook vluchtelingen, dezelfde rechten en toegang tot goede medische zorg hebben. Een wereld waarin vluchtelingen humaan behandeld worden.

Met deze sponsorloop hopen we naast geld ook meer aandacht te vragen voor vluchtelingen en daarmee ook hun plek in de maatschappij en in de zorg te verbeteren. De voorbereidingen zijn al langere tijd in gang en we kijken ernaar uit dit avontuur vannacht aan te gaan. Wil jij ons volgen tijdens de Nacht van de Vluchteling? Houd onze facebook en twitter in de gaten. Stay tuned!

Volg ons op twitter:
www.twitter.com/ifmsanlVoor meer informatie kun je mailen naar norp@ifmsa.nl.

Mehri Samim 17 juni 20173176Nieuws IFMSA-NL