Contact

Interesse in samenwerking, informatie nodig of nieuwsgierig geworden naar meer? Voel je vrij om contact met ons op te nemen!

Wie moet ik benaderen?

Voor de meeste algemene zaken kunt je contact opnenen met IFMSA-NL. Voor informatie rondom vrijwilliger worden kun je het beste je lokale comité benaderen. We zorgen ervoor dat je bericht uiteindelijk altijd op de juiste plek aankomt.

Bestuur

Sam Hundersmarck, Voorzitter

Sam Hundersmarck
Voorzitter

Noa Kolpa, Vicevoorzitter Intern

Noa Kolpa
Vicevoorzitter Intern

Anna le Clercq, Vicevoorzitter Extern

Anna le Clercq
Vicevoorzitter Extern

Cecile Herbermann, Penningmeester

Cecile Herbermann
Penningmeester

Nienke van der Pas, Secretaris

Nienke van der Pas
Secretaris

Christian Stricker, Bestuurslid Internationale Betrekkingen

Christian Stricker
Bestuurslid Internationale Betrekkingen

Luise Bödeker, Bestuurslid PR & Marketing

Luise Bödeker
Bestuurslid PR & Marketing

Iris Wubben, Bestuurslid Projecten en Activiteiten

Iris Wubben
Bestuurslid Projecten en Activiteiten

Georgia Kyrou, National Officer on human Rights and Peace

Georgia Kyrou
National Officer on human Rights and Peace

Livia-Maria Neamtu, Trainingscoördinator

Livia-Maria Neamtu
Trainingscoördinator

IFMSA-Groningen

groningen@ifmsa.nl

IFMSA-Leiden

leiden@ifmsa.nl

IFMSA-Maastricht

maastricht@ifmsa.nl

IFMSA-Nijmegen

nijmegen@ifmsa.nl

IFMSA-Rotterdam

rotterdam@ifmsa.nl

IFMSA-Utrecht

utrecht@ifmsa.nl

IFMSA-UvA

uva@ifmsa.nl

IFMSA-VU

vu@ifmsa.nl