Contact

Interesse in samenwerking, informatie nodig of nieuwsgierig geworden naar meer? Voel je vrij om contact met ons op te nemen!

Wie moet ik benaderen?

Voor de meeste algemene zaken kunt je contact opnenen met IFMSA-NL. Voor informatie rondom vrijwilliger worden kun je het beste je lokale comité benaderen. We zorgen ervoor dat je bericht uiteindelijk altijd op de juiste plek aankomt.

Bestuur

Bram Kisteman, Vicevoorzitter Intern

Bram Kisteman
Vicevoorzitter Intern

Elisa Tuinstra, Penningmeester

Elisa Tuinstra
Penningmeester

Johara Oemar, Secretaris

Johara Oemar
Secretaris

Viren Bahadoer, Bestuurslid PR & Marketing

Viren Bahadoer
Bestuurslid PR & Marketing

Isa Witteveen, Bestuurslid Projecten en Activiteiten

Isa Witteveen
Bestuurslid Projecten en Activiteiten

Marloes de Kam, National Public Health Officer

Marloes de Kam
National Public Health Officer

Iris Wubben, National Officer on Sexual and Reproductive Health and Rights including HIV and AIDS

Iris Wubben
National Officer on Sexual and Reproductive Health and Rights including HIV and AIDS

Sophie Ribbens, National Officer on Medical Education

Sophie Ribbens
National Officer on Medical Education

IFMSA-Groningen

groningen@ifmsa.nl

IFMSA-Leiden

leiden@ifmsa.nl

IFMSA-Maastricht

maastricht@ifmsa.nl

IFMSA-Nijmegen

nijmegen@ifmsa.nl

IFMSA-Rotterdam

rotterdam@ifmsa.nl

IFMSA-Utrecht

utrecht@ifmsa.nl

IFMSA-UvA

uva@ifmsa.nl

IFMSA-VU

vu@ifmsa.nl